Dzień Babci i Dziadka 2017

26 stycznia w naszej szkole po raz kolejny obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Na uroczystość licznie przybyli babcie i dziadkowie oraz rodzice, by wspólnie uczcić ten szczególny dzień i spędzić miłe chwile. Seniorów przywitał pan dyrektor Daniel Mastek składając najserdeczniejsze życzenia.

Program artystyczny przygotowany przez dzieci klas I a i I b pod kierunkiem wychowawczyń Doroty Chwały i Katarzyny Romańskiej dostarczył babciom i dziadkom wiele wzruszeń. Na zakończenie wspólnie odśpiewane były kolędy, do których przygrywała uczennica klasy II gimnazjum Aleksandra Gajczak.

Dzięki rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w organizację Dnia Babci i Dziadka, nie zabrakło wspólnego słodkiego poczęstunku. Wszyscy zajadali się wypiekami dostarczonymi przez mamy uczniów.