Dzień Matki w klasie 2b

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, a tym radośniejsza od innych, że przynosi nam Dzień Matki. 30 maja 2016 r. w sposób wyjątkowy uczniowie klasy 2b wyrazili swoją wdzięczność, szacunek, a nade wszystko okazali swoją miłość do swoich kochanych mam kierując do nich ciepłe życzenia, płynące prosto od serca. Pan dyrektor Daniel Mastek przywitał wszystkie mamy ciepłymi słowami i złożył im serdeczne ży-czenia. W swojej pięknie udekorowanej sali, dzieci wraz ze swoją wychowawczynią p. Barbarą Bednarczyk przygotowały program artystyczny, pod tytułem „ Dla mojej kochanej Mamusi”. W większości były to wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kie-rowane pod ich adresem. Oprócz montażu słowno - muzycznego, mamy obejrzały także taniec w wykonaniu swoich pociech. Drugoklasiści przygotowali również koncert dla swoich mam na instrumentach perkusyjnych. Po części oficjalnej dzieci obdarowały swoje mamy własnoręcznie przygotowanymi laurkami i upominkami. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Dzieci naprawdę poczuły się prawdziwymi gospoda-rzami tego wyjątkowego spotkania. Wszystkie mamy były zachwycone występami swoich dzieci, a uśmiech na twarzach mam oraz gromkie brawa świadczyły o radości.