Gminny Konkurs Ortograficzny

10 maja br. w Wadowicach odbył się kolejny Gminny Konkurs Ortograficzny, który organizowany był przez Delegaturę Kuratorium Oświaty w Wadowicach, Zespół Szkół Publicznych w Wysokiej oraz Wadowickie Centrum Kultury. Jurorami Konkursu Ortograficznego byli nauczyciele języka polskiego: Krzysztof Jaskier, Beata Abrantowicz-Fajfer, Iwona Filek i Renata Krauzowicz. Naszą szkołę reprezentowało siedmiu uczniów. Po napisaniu dyktand wszyscy uczniowie mogli obejrzeć film, a następnie usłyszeć wyniki. Sukcesem na pewno jest drugie miejsce Kacpra Łysonia, wyróżnienie Ani Gracy z klasy III oraz wyróżnienie Zuzi Kapeli z klasy VI. Wszyscy uczniowie wzięli również udział w losowaniu nagród dodatkowych. Gratulujemy!