Zespół Szkół nr1 w Choczni

Informacje Sportowe

INDYWIDUALNA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY W TENISIE STOŁOWYM –

MISTRZOSTWO GMINY DLA GABRYSI SUCHANEK I PIOTRKA WOLANINA!!!

W dniu 17.11.2015r. nasza szkoła po raz kolejny była gospodarzem gminnej Gimnazjady w tenisie stołowym.

To, że jesteśmy głównymi faworytami w gminnej Gimnazjadzie w tenisie stołowym wiedzieliśmy, ale że zwyciężymy w takich rozmiarach trudno się było spodziewać. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców nie mieliśmy sobie równych.

W turnieju  wystartowało 18 dziewcząt i 17 chłopców. Uczniowie naszego Gimnazjum zajęli pierwsze cztery miejsca zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców w komplecie uzyskując awans do etapu powiatowego. Mistrzostwo gminy zdobyła uczennica klasie IB Gabrysia Suchanek, natomiast Mistrzem Gminy wśród chłopców został Piotrek Wolanin z klasy IIA. Wicemistrzostwo dla Julii Węgrzyn i Mateusza Piekarczyka, najniższy stopień podium dla Natalii Bryndza i Karola Kutermaka, bardzo dobre czwarte dające również awans do etapu powiatowego miejsca dla Natalii Żak i Miłosza Kopery.

W zawodach drużynowych, które będą rozgrywane w dniu 27.11.2015r. celujemy oczywiście, tak jak w Igrzyskach Młodzieży w podwójne zwycięstwo.