,,Talenty 2014” – 14 XII 2014 r.

14 XII 2014 r. uroczystą galą w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury zakończył się tegoroczny XIV Festiwal Artystyczny ,,Talenty 2014”. Koncert poprowadziła Karolina Leszko, jurorka wokalna, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Podczas koncertu ogłoszono nazwiska tych, którzy otrzymali nagrodę główną. Z naszej szkoły zdobywczynią nagrody „Talent" w kategorii Recytacja w I grupie wiekowej została uczennica klasy 1b Joanna Hałat (op. mgr Barbara Bednarczyk). Otrzymała specjalnie wykonaną statuetkę ceramiczną projektu Agnieszki Matusiak ufundowaną przez Starostwo Powiatowe. Statuetka jest niepowtarzalna i wykonana w pracowni ceramicznej Wadowickiego Centrum Kultury.