”TALENTY 2015” – 13 XII 2015 r.

13 XII 2015 r. uroczystą galą w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury zakończył się XV Festiwal Artystyczny ,,Talenty 2015”. Koncert prowadziła Lena Czechowicz. Podczas koncertu ogłoszono nazwiska tych, którzy otrzymali nagrodę główną. Z naszej szkoły laureatką nagrody ,,Talent” w Kategorii Teatr w I grupie wiekowej została uczennica klasy II b Joanna Hałat - op. mgr Barbara Bednarczyk. Joasia otrzymała statuetkę ceramiczną projektu Agnieszki Matusiak ufundowaną przez Powiat Wadowicki. Z kolei nominację do nagrody ,,Talent 2015” w Kategorii Teatr w II grupie wiekowej wręczono uczennicy klasy VI Zuzannie Kapeli – op. mgr Barbara Galas. Natomiast nominację w Kategorii Plastyka w I grupie wiekowej otrzymała uczennica klasy III b Maria Byrska – op. mgr Dorota Chwała. Wszyscy nominowani otrzymali słodkie upominki ufundowane przez ZPC ,,Skawa”.

Talenty VIDEO